NOWOCZESNY DESIGN

Jesteśmy producentem nowoczesnych paneli ogrodzeniowych

Geneza

Jesteśmy firmą, która od 20 lat zajmuje się ogrodzeniami w zakresie sprzedaży i ich montażu.

Od ponad 12 lat produkujemy własne systemy ogrodzeniowe na bazie własnych innowacyjnych rozwiązań technicznych objętych licznymi patentami.

RÓŻNORODNOŚĆ

Wychodząc naprzeciw obecnym trendom architektonicznym stworzyliśmy dla Państwa kilka produktów , które ufamy iż zaspokoją oczekiwania najbardziej wymagających klientów zarówno co do formy jak i techniki oraz jakości.

Tworząc te rozwiania techniczne zwracaliśmy najwyższą uwagę na ich unikalność, które dla przeciętnego obserwatora mogą wydać się podobne do innych lecz dla wymagającego klienta będą w sposób oczywisty wyjątkowe.

Mamy tutaj na myśli sposób połączenia elementów, kombinację rozwiązań technicznych i materiałowych oraz wykorzystanie naturalnych surowców w niespotykanej dotąd formie technicznej.

Kilka przedstawionych przez nas produktów stanowiących bazę do dalszego rozwoju kierunku jest już na chwilę obecną zasobem do niezliczonych kombinacji rozwiązań techniczno architektonicznych.

Modułowość elementów pozwala wyjątkowym klientom na urzeczywistnienie najbardziej oryginalnych rozwiązań technicznych, które ogrodzenie czyli wizytówkę rezydencji uczynią jeszcze bardziej znamienitą.

WYJĄTKOWOŚĆ

Różnorodność naszych produktów pozwala kreatywnym architektom na stworzenie unikalnej formy przestrzennej, spójnej z charakterem obiektu i zgodnej z obecnymi trendami mody.

Mając na względzie zasadę, iż „pierwsze wrażenie robi się tylko raz” nie możemy zmarnować tej szansy i pozwolić aby nasza wizytówka rezydencji pozostała niezauważona lub co gorsza była odebrana jako „pospolita”. Często nasi goście podjeżdżają do granicy naszej posesji i wjazd jest jedynym widocznym dla nich elementem przy czym obiekt w oddali ukryty jest za ścianą zieleni. Dlatego tak ważne jest aby nasza wizytówka niosła w sobie klasę.

Nasze doświadczenie zobowiązuje – przywiązujemy ogromną uwagę do jakości i trwałości dostarczanych przez nas elementów.

Nasze unikalne rozwiązania techniczne produktów powodują, że są one niezwykle mocne, stabilne i solidne, a dzięki zastosowaniu odpowiedniej powłoki trwałe na lata.

Oferujemy nasze produkty w powłoce ocynku ogniowego lub ocynku i malowania proszkowego w pełniej palecie barw RAL. Znamienita większość kolorów zawiera się w podstawie cennika, a tylko kilka wyjątkowych kolorów wymaga dopłaty.

ul. Astrów 10
40-045 Katowice

Tel: 32 781 36 34

biuro@ogrodzenia.pl

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI